Bělení zubů

Kosmetické zesvětlení zubů

Toužíte po zářivě bílých zubech? Dnes už nemusíte podstupovat bělení zubů pomocí peroxidu vodíku, ani se objednávat k zubaři. Marety estetic s. r. o. je jedinou kosmetickou společností s certifikací od Ministerstva zdravotnictví České republiky pro zesvětlení chrupu. Bělení zubů provádíme pomocí intenzivního modrého a zeleného světla s bezperoxidovými aplikátory s sebou nenese žádné riziko poškození zubní skloviny ani jiných vedlejších účinků.

Bezbolestné ošetření trvá pouze 20 minut. Bělení zubů v našem salonu provádíme pomocí LED lampy Magic White MW-03 francouzské výroby. Tento přístroj využívá vlnové délky modrého a zeleného světla vyzařované pomocí výkonných LED diod. Tato ionizační technologie podporuje o několik odstínů účinnější bělení zubů, je šetrnější a podporuje rychlejší regeneraci dásní, než staré metody.

 


 

Jak bělení zubů probíhá?

Během jednoho dvacetiminutového sezení vaše zuby zesvětlíme o 3 – 9 odstínů. Poté, co se pohodlně usadíte v našem pohodlném křesle s opěrkou hlavy, váš chrup ošetříme gelem pro remineralizaci zubní skloviny. Poté na vaše zuby naneseme speciální gel s obsahem jedlé sody pomocí jednorázového aplikátoru. V posledním kroku pak intenzivní světlo vycházející z LED lampy Magic White MW-03 váš chrup šetrně vybělí. Po ošetření můžete rovnýma nohama skočit zpět do kolotoče všedního dne. Doporučíme vám pouze vyhnout se konzumaci některých potravin a nápojů.

 


 

Výsledek

Bělení zubů LED Magic White si zamilujete díky výsledkům, které jsou vidět okamžitě. Odstín chrupu zaznamenáváme před i po ošetření, a vy tak můžete porovnat, o kolik se váš úsměv rozzářil. Z bílých zubů se při správné péči můžete radovat 6 měsíců až rok.

 


 

Doporučení po ošetření

24 hodin po ošetření klient dodržuje tzv. bílou dietu. Vyvaruje se konzumaci potravin, které barví - červené víno, cola, káva, čaj, kečup, červená řepa, borůvky, jídla s kari a kouření

 


 

Kontraindikace

  • Alergie na sodu
  • Onemocnění dásní - paradentóza v posledním stádiu
  • Rovnátka + 3 měsíce po sundání rovnátek
  • Silný dávivý reflex

 


 

Ceník