Časté dotazy

Co je OxyGeneo™ technologie?

OxyGeneo™ je inovativní technologie exfoliace pleti (odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu kůže), zvýšení úrovně okysličení pleti a infuzi účinných látek, které blahodárně působí na pleť. Současně exfoliace spolu s okysličením pleti optimalizuje vstřebávání cenných složek v živinami bohatých gelech do kůže.

 


 

Jak OxyGeneo™ okysličuje moji pleť?

OxyGeneo™ využívá Bohrova efektu, který byl objeven Christianem Bohrem v roce 1904. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace CO2 (oxid uhličitý) dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) v pleti zevnitř. Při použití kapsle a terapeutického gelu dojde k vytvoření velkého množství CO2 na kůži, který aktivuje Bohrův efekt. Tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti. Okysličování pokožky je prospěšné ve všech anti-aging a reparačních postupech ošetření pleti.

 


 

Pocit z ošetření OxyGeneo™ ?

Ošetření OxyGeneo™ je vnímáno jako příjemná masáž obličeje. Exfoliace je popisována jako velmi osvěžující a pohodlná proto, že zde není využíván žádný podtlak (jako u jiných přístrojů pro péči o obličej). Celkové ošetření je uklidňující a uvolňující. Mnoho klientů při ošetření usne a probouzí se s  pocitem odpočinutí a omlazení. Klienti s citlivějším typem pleti můžou cítit pocit tepla na kůži během první části ošetření.

 


 

OxyGeneo™ v porovnání s Mikrodermabrazí?

  • Mikrodermabraze provede jednoduchou exfoliaci pleti,ale bez přidané hodnoty pro pleť.Pro vylepšení výsledku je nutná aplikace účinné masky.Výsledek však není stabilní, záleží na použitém produktu.Geneo vám dává možnost využít ošetření s plným anti-aging a zesvětlujícím efektem.
  • GENEO provádí peeling na vlhké pokožce (výhodnější než na suché), ošetření bude snadné a příjemné, bez podráždění pokožky atd.
  • GENEO nepoužívá žádné vakuum, které může způsobit rozšíření povrchových žilek
  • Nehrozí žádná hygienická a infekční rizika týkající se například kapsle, která skutečně provádí exfoliaci na jedno použití.
  • OxyGeneo okysličuje a provádí infuzi účinných látek do pleti, zatímco mikrodermabraze provede jen exfoliaci bez přidané hodnoty. OxyGeneo využívá infuse do kůže – vpravuje složky ošetřovacích gelů: kyselina hyaluronová, kyselina azaleová atd.
  • Terapie je velmi tichá bez obtížného hluku vývěvy.
  • Při ošetření mikrodermabrazí je velmi běžné výrazné podráždění pokožky trvající až 4 dny. To je do značné míry způsobeno podrážděním, které způsobuje otok kůže a anaerobní prostředí umožňuje bakteriím lepší množení. GENEO poskytuje vynikající exfoliaci s minimálním podrážděním a dodatečné problémy jsou velmi vzácné.
  • Celkově dostáváte výborný pocit po ošetření pleti, který vám nikdy nemůže mikrodermabraze poskytnout

 


 

Mohu absolvovat ošetření OxyGeneo™, když mám akné?

Ano. Exfoliace je nedráždivá, a protože OxyGeneo™ není vakuové zařízení, lze ošetřit oblasti obličeje postižené nezánětlivým akné. Poraďte se se svým OxyGeneo™ expertem o vašich specifických kožních problémech.

 


 

Co lze očekávat, vidět a cítit po ošetření OxyGeneo™?

Po ošetření OxyGeneo™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

 


 

Proč nepoužívat technologie využívající vakuum?

Použití vakua (s mikrodermabrazivním zařízením a jinými infuzními technologiemi) může dojít k poškození kapilár a způsobit viditelné zmnožení malých žilek v průběhu času. OxyGeneo™ je ne-vakuové zařízení, je bezpečné pro použití na všech typech (včetně citlivé pokožky) kůže, v oblastech obličeje bohatých na kapiláry, jako je nos, a na citlivou pokožku kolem očí a úst.

 


 

Jak často mohu mít ošetření OxyGeneo™?

K terapii kožních problémů, jako je poškození sluncem nebo akné je doporučeno jedno ošetření týdně. OxyGeneo™ jednou za měsíc je perfektní dlouhodobě udržovací program proti stárnutí. Váš specialista péče o pleť připraví plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

 


  

Mohu po ošetření OxyGeneo™ vypadat lépe, než před tím?

Ano! Terapie OxyGeneo™ nemá prostoje a pleť vypadá skvěle hned po ošetření. Máte-li blížící se významnou událost, naplánujte si terapii OxyGeneo™ na stejný den nebo o den dříve a budete vypadat skvěle.

 


 

Co je pro mě lepší, NeoBright™ nebo NeoRevive™?

To záleží na typu a stavu vaší pleti. Váš specialista vám doporučí nejlepší přípravek pro vás. Pokud máte pigmentované léze (tmavé skvrny) nebo tmavou pleť, pravděpodobně NeoBright™ bude tou pravou volbou pro vás. Chcete-li zlepšit celkový vzhled pokožky a zmenšit póry, NeoRevive™ by mohlo být lepší, a  nebo kombinace obou. Opět platí, že nejlepší zdroj je váš profesionální odborník, který byl dobře vyškolen k použití GENEO.

 


 

Jaký je rozdíl mezi OxyGeneo™ a infuzními technologiemi, které využívají vakuum?

Existuje významný rozdíl mezi technologiemi, které využívají lokální „omývání“ produktů na kůži a GENEO obohaceného produktu, který je nanesen na celý obličej a je ponechán na pleti v průběhu exfoliace a infuzního procesu. Za prvé – proces okysličování způsobí obohacení pleti obličeje účinnými látkami po celém povrchu obličeje,na rozdíl od přístrojů využívajících podtlak – tam je infuze prováděna vždy jen v oblasti malého aplikátoru, kde je zrovna podtlak. Kyslíkem obohacená krev je dopravní systém do kožních buněk. Přípravek se aplikuje na celý obličej a pracuje na  expandované kůži po delší časové období . Produkt má spoustu času , aby se vstřebal na celém obličeji , kde obohacená krev přenáší účinné látky do buňky a poskytuje důležité výhody . Předchozí kožní infuzní technologie pracuje z tekutými roztoky tak, aby nezanášely hadice. Výrobky OxyGeneo™ jsou obohaceny kyselinou hyaluronovou , peptidy, antioxidanty atd., a jsou být vyráběny v optimální koncentraci pro přímo na kůži.

Abychom to shrnuli: OxyGeneo™ ošetřuje celý obličej po celou dobu léčby. Vodnaté infuzní technologie provádějí abrazi pleti pomocí vakua (není dobré pro kapiláry) mohou ošetřovat jen malou plochu v čase (velikost koncovky aplikátoru) a produkt jde bleskurychle přes kůži, a nemá dostatek času, aby byl skutečně vstřebán.