Druhy ošetření

 

3 terapie v 1 ošetření: exfoliace, infuse, okysličení.

Díky průlomové technologii , OxyGeneo™ poskytuje vynikající výsledky v péči proti stárnutí působením na kůži na hlubší úrovni. Ošetření OxyGeneo™ je vhodné pro všechny typy pleti – jakýkoli etnický původ, zbarvení pleti a citlivou pokožku

Každé ošetření zahrnuje jedinečnou kombinaci kapslí a gelů vyvinutých Pollogenem z přírodních surovin

 

Ošetření NeoBright™

NeoBright™ je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. Gel NeoBright™ vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány. Dochází k výživě, vyčištění a stažení pórů, hydrataci, zpevnění pleti a zjemnění vrásek.

 

Dodávané živiny:

Kyselina azaleová =  pigmentace

Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

 

Kyselina kojová  = zesvětlení kůže

Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

 

Retinol = Anti-Aging

Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

 

Ošetření NeoRevive™

NeoRevive™ zcela nově definuje ošetření pleti. Gel NeoRevive™ jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou. Dochází k výživě, omlazení, vyčištění a stažení rozšířených pórů, pleť je jemná, hladká a pevná.

 

Dodávané živiny: 

Kyselina hyaluronová = redukce vrásek

Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

 

Peptidy = obnova pleti

Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

 

Retinol = Obnova kolagenu

Derivát vitaminu A, u Retinolu bylo klinicky prokázáno zvýšení produkce kolagenu a kožních buněk. Je znám jako jeden z nejlepších bojovníků proti vráskám.