IPL

IPL - intenzivní pulzní světlo

Přístroj IPL je lékařská varianta, která využívá revoluční metody v oblasti selektivní fotokoaguace a má víceúčelové použití v kosmetologii. Ošetření tímto přístrojem je vhodné pro muže i ženy. Umožňuje odstranění tmavých i světlejších chloupků, fotorejuvenaci, odstranění pigmentových skvrn a drobných žilek (především v oblasti obličeje, krku a hrudníku)

 

Tímto přístrojem provádíme:

Trvalá epilace

Trvalou epilaci (někdy také nesprávně nazývanou jako depilace) provádíme pomocí převratné technologie kombinující intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a po několika opakováních vysoce účinné.

Odstranění pigmentových skrn

Intenzivní pulzní světlo (IPL) je účinný způsob odstranění pigmentových skvrn. Do ošetřované oblasti IPL vydává krátkodobý světelný impuls. Toto světlo je pohlceno barvivem v pigmentové skvrně, která je krátkodobě zahřáta na teplotu okolo 60 °C a zničena. Pomocí IPL lze efektivně odstranit pigmentové skvrny hlavně ve svrchní části kůže, tedy skvrny od sluníčka.

Fotorejuvenace

Zpevnění a omlazení pokožky pomocí pulzního světla je určeno pro klienty, kteří si přejí mít pevnější pokožku, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie.

Fotorejuvenance je zcela nebolestivé a neinvazivní ošetření. Výsledkem je hydratovaná, zpevněná a vypnutá pokožka. Narozdíl od invazivních metod se ihned po absolvování fotorejuvenance můžete vrátit do běžného života.