Fotorejuvenace - omlazení pleti

Zpevnění a omlazení pokožky pomocí pulzního světla je určeno pro klienty, kteří si přejí mít pevnější pokožku, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie.

 

Fotorejuvenance je zcela nebolestivé a neinvazivní ošetření. Výsledkem je hydratovaná, zpevněná a vypnutá pokožka. Narozdíl od invazivních metod se ihned po absolvování fotorejuvenance můžete vrátit do běžného života.

 


 

Jak fotorejuvenance funguje?

Tato metoda omlazení funguje na principu zahřívání dermis nízkými dávkami světelné energie. Světelný impulz filtrovaného paprsku je absorbován pokožkou, čímž dochází k povzbuzení a obnově buněk. Ty začnou produkovat kolagen, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a vypíná. Pleť celkově omládne. A co je nejlepší, při správné péči může být toto zlepšení dlouhodobé.

 


 

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Výsledkem fotorejuvenance je hebká a zpevněná pokožka. Nově nabytý mladistvý vzhled a sebevědomí si zamilujete. Naše klientky si nejvíce pochvalují vyhlazení vrásek a vypnutí reliéfu poprsí nebo bříška.

Pro maximální míru účinnosti doporučujeme absolvovat proceduru 3x – 5x v měsíčních intervalech.

 


 

Jak se mám na proceduru připravit? Čekají mě po ošetření nějaká omezení?

  • Kůže nesmí být před ošetřením podrážděná od slunce nebo solária
  • Solárium, saunu, parní lázně a horké koupele vynechte i po ošetření
  • Ideálním obdobím pro absolvování fotorejuvenance je období od září do května, kdy není pokožka tolik vystavena přímému slunečnímu světlu

 


 

Ceník