Klasická péče

Kosmetické ošetření s produkty dermatologické značky Laboratoires Renophase

Laboratoře Renophase® již přes 25 let vyvíjejí nové technologie v oblasti estetické medicíny. Své inovace zakládají na výzkumu buněčné regenerace a kožní tolerance. Používají vysoce účinné aktivní molekuly a pomocí technologie retikulovaného hydrogelu zaručují jejich penetraci do pokožky.

V oblasti profesionální dermatologické péče nabízejí laboratoře Renophase® peelingy nové generace, techniky fotoomlazení. Komplexní péči o pleť doplňuje program domácího ošetření. 

Profesionální estetika, bezpečnost a spolehlivost souvisí se zárukou vědeckého výzkumu, tyto základní tři věci vždy byly největší silou Laboratoires Renophase.Laboratoires Renophasejako jediná na světě, která používá 100% přírodní pramenitou vodu z kanadského Eska ®, nejčistší vodana světě. Studie a výzkum, který provedla Laboratoires Renophase světu umožnily vytvoření konkrétních formulací nejnovější generace. Jde o unikátní potenciál vody Surgiva Eska ® tato technologie společně sLaboratoires Renophase, zaručují vysokou kožní snášenlivost.

 

PROGRAM EXPRES                                                                                                           

Odlíčení, úprava a barvení obočí, exfoliace, aplikace séra, regenerační maska, závěrečný krém. 

 

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÁ PÉČE                                                                                          

Odlíčení, úprava a barvení obočí, peeling, čištění pleti, úprava obočí, masáž, maska, závěrečný krém.

 

SPECIFICKÉ OŠETŘENÍ s probiotiky nebo kmenovými buňkami                                     

Odlíčení, úvodní relaxace, úprava a barvení obočí, peeling/ gomáž, vyčištění, zklidňující jemná masáž, aplikace séra, maska, závěrečný krém.