Informace o prodlužování řas

Jak prodlužování probíhá?

Na každé oko se aplikuje cca 80 umělých řas na jedno oko. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 0,5 – 1 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte. Aplikace trvá přibližně 1,5 -2 hodiny. Po celou dobu aplikace zákazník leží na pohodlném kosmetickém lehátku se zavřenými oči.

 


 

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží ?

Každá přírodní řasa má životnost 60 až 90 dnů. Přírodní řasy postupně vypadávají a nahrazují jejich nové řasy. Prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní řasy, proto je nutné každé 3-4 týdny částečné doplnění umělých řas. Řasy můžete nosit dlouhodobě. Pokud Vám aplikuje řasy profesionálně zaškolená stylistka, tak se v žádném případě nepoškozují přírodní řasy a jsou bezpečné. Nejsou nutné žádné pauzy a znovu podstoupit novou aplikaci prodlužování řas, jak to tvrdí některé společnosti. Přírodní řasy se přirozeně obnovují a prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní.

 


 

Jak udržovat řasy, aby řasy vydržely co nejdéle?

Trvanlivost prodloužení závisí na opatrnosti a péči řas. Prvních 24 - 48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas! Tato doba je naprosto nejdůležitější pro lepidlo, aby došlo ke správnému spojení prodloužených řas. Zde Vám píši běžné aktivity, kterým je třeba se vyhnout. Prodloužené řasy nesmí přijít do styku s vodou. Vyhněte se jakékoliv páře (koupel, vaření, sauna) solárium, nanášení krémů okolo očí, nanášení řasenky. První noc spěte na zádech. Zbytečně se prodloužených řas nedotýkejte.

Po 24 hodinách

Pobyt ve velkém teple může narušit a zeslabit účinky lepidla. Vyvarovat se silného mechanického působení na řasy (např. mnutí očí, spaní obličejem v polštáři). Denně opatrně pročesávat speciálním kartáčkem, který dostanete zcela zdarma. Nepoužívejte voděodolnou řasenku ani výživnou bezbarvou řasenku. Nepoužívejte odličovače které obsahují olej. Pokud se přece jen budete chtít líčit, použijte řasenku určenou na prodloužené řasy a nanášejte pouze na konečky prodloužených řas. Časté nanášení řasenky může snižovat životnost prodloužených řas. Nedoporučujeme prodloužené řasy barvit. Nepoužívejte kleštičky na řasy. Vyhněte se používání přípravků na bázi tuků a olejů v blízkosti prodlužovaných řas. Všechny přípravky na prodloužené řasy Vám ráda doporučím.