Metody prodlužování řas

Metoda Řasa na řasu

Prodloužení řas metodou Řasa na řasu dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny času líčením, nebo jednoduše, chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti. Jedná se o technologii, kdy je jedna umělá řasa přilepena na jednu vlastní řasu. Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím se řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodlužování řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Efekt je velmi přirozený.

Metoda Nano 3D řasy

Prodlužování a zahušťování řas metodou Nano 3D řasy. V současnosti nejvíce efektivní metoda - unikátní technika vějířového objemu (vrstvení řas) z absolutně nic nevážících hedvábných ultra tenkých řas (0,07mm). Co se týče konečného výsledku, ale také pohodlnosti nošení, kdy se lepí více ultralehkých řas na jednu vlastní. Díky této speciálně vyvinuté metodě docílíme úžasně maximálního objemu a dokonale přirozeného vzhledu.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia Vám poradíme s vhodností použití zvolené metody, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme Vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme Vám, co považujeme právě pro Vás za nejvhodnější. Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče.