Jak funguje?

TriPollar RadioFrekvenční (RF) technologie je inovativní, patentovaná RF technologie třetí generace.

TriPollar překonává omezení dřívějších mono-polárních a bi-polárních technologií, nabízí jednoduché a velmi účinné ošetření. Okamžitě viditelné a dlouhotrvající výsledky již od prvního ošetření, a to bez jakéhokoliv chirurgického zákroku.

 

TriPollar efektivní ošetření:

  • snižuje výskyt jemných linek a vrásek
  • zpevňuje a omlazuje pokožku
  • umožňuje vytvarování pokožky obličeje, podbradku i celého těla pomocí snížení nežádoucích tukových zásob
  • snižuje výskyt celulitidy
  • zlepšuje vzhled strií

 

Jak funguje?

TriPollar technologie bezbolestně poskytuje přesně cílenou a optimální radiofrekvenční (RF) energii na povrch kůže a podkožních tukových vrstev. Optimalizovaná energie je dodávána přes tři nebo více elektrod a působí pouze na ošetřované oblasti. To zajistí okamžitě viditelné výsledky. Pro ještě větší zlepšení doporučujeme podstoupit více procedur.

 

Cílené ošetření obličeje regeneruje kolagenová vlákna ve vrstvě dermis . Cílená péče o tělo, zmenšení tukových buněk v podkoží vrstvy a zrychlená regenerace kolagenu.

 

Pomocí jedinečných řídících algoritmů TriPollarní RF technologie třetí generace zabraňuje přehřátí a eliminuje popálení kůže a potřebu ochlazování.

 

Díky tomu je bezpečnější, efektivnější, ošetření trvá kratší dobu a není potřeba tolikrát opakovat. Vzhledem k relativně nízké energii, která je potřebná k provedení, je TriPollarní ošetření bezbolestné a příjemné.

 

TriPollarní technologie umožňuje ošetření jemných linek ve velmi citlivých oblastí obličeje, aniž by došlo k poškození nebo bolestem. Patří mezi ně oblasti kolem rtů a kolem očí.

 

Regenerace kolagenu

Elastická vlákna kůže, kolagenu a elastinu jsou produkovány fibroblasty. Zahříváním dochází ke kumulaci kolagenových vláken, což způsobí vypnutí a zpevnění pokožky. Efekt hloubkového zahřívání urychluje buněčný metabolismus tuků a tím dochází k regeneraci kolagenu po aplikaci kúry.

Požadovaný výsledek: okamžitě pevnější, mladistvěji vypadající pleť a dlouhodobá remodelace pokožky.

 

Snížení tuku

Zahřívání tukových buněk urychluje metabolismus a způsobí jejich zmenšení. Zvyšováním teploty se z tukových buněk stává tekutý tuk, který je následně vyloučen prostřednictvím krve a lymfatického systému.

Požadovaný výsledek: snížení tuku a minimalizace celulitidy.

 

TriPollar® ošetřovací gel

  • TriPollar preparation gel musí být použit na ošetřované oblasti před zahájením ošetření TriPollar RF.
  • Gel lubrikuje ošetřovanou plochu a umožňuje hladký pohyb aplikátoru po kůži.
  • Vysoký elektrický odpor gelu nutí elektrický proud vstoupit hluboko do pokožky, zabraňuje proudění elektrické energie na povrchu pleti a vytvoření jiskry.